PACHNACY ZESTAW PREZENTOWY -6/ lawenda+cashmiere kush / 1 szt.

68,00 zł
Brutto

Polska MANUFAKTURA ŚWIEC  Emi Aletier , WYPRODUKOWAŁA pachnący zestaw prezentowy pięknie pachnących produktów

świeca zapachowa pojemność 220ml. Cashmire kush

świeca zapachowa pojemność 180 ml. Lavenda

wosk zapachowy do kominka zapachowego o gramaturze ok. 10 g zapach losowo wybrany

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw zawiera

Zestaw zawiera

ŚWIECA ZAPACHOWA O ZAPACHU LAVENDA : 180 ML.

ŚWIECA  ZAPACHOWA  O ZAPACHU  CASHMIRE KUSH 220 ML.

WOSK ZAPACHOWY 30 G.

Dodatki wykonane z naturalnych wege wosków uzupełnionych obłędnie pachnącymi kompozycjami zapachowymi. Podczas wyboru zapachu kierujemy się wskazówkami , oraz gustem klienta. W przypadku wyboru zestawu w dowolnej stworzonej przez nas kombinacji zapachowej zestaw wysyłamy następnego dnia .

ZAPACH ŚWIECY LAVENDA:

PRZYWODZI NAM WSPOMNIENIA LATA, PACHNĄCE POLA LAWENDY, ZAPACH USPOKAJAJĄCY, INHALUJĄCY I ODSTRASZA RÓWNIEŻ INSEKTY.

ZAPACH CASHMIERE KUSH

Zapach: to typowo otulający zapach w którym na pierwszy plan wybija wanilia, bursztyn i drzewo sandałowe. Nie jest to zapach natarczywy, ani ostry co często zdarza się w kaszmirowych świecach. Jest to spokojna i stonowana kompozycja zapachowa która pozwoli nam choć na chwilę zapomnieć o  chandrze

Nuty głowy: włoska bergamotka, limonka kaffir, pokruszony goździk

Środek: liść cynamonu, złota agawa, liście fiołka, akord konopny

Wytrawne: kaszmirowe drzewo, wanilia, zmysłowe piżmo

Wszystko co zawiera zestaw stworzone zostało z miłości do natury, doprawiona szczyptą pikanterii, obłędnie pachnie i wprowadza nas w błogi nastrój.
Działamy Zero Waste, wypalcie świeczkę, a później uzupełnimy ją z rabatem. Skontaktujcie się z nami powiedzcie co lubicie, a my doradzimy ci jaki zapach, będzie dla Was najodpowiedniejszy. Chcesz obdarować kogoś bliskiego, nic trudnego wybierz zestaw prezentowy . Prezent będzie , naturalny, zdrowy i pięknie pachnący. Niezliczona ilość kombinacji zapachowych jak i produktowych. Podarunek będzie niesamowity. .
mamy mnóstwo zapachów.

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Rekomendowany sposób użytkowania:

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h) co zapobiegnie tunelowaniu się świecy.

Przed każdym odpaleniem świecy, należy przyciąć knot, aby wydłużyć żywotność świecy i zapobiec gromadzeniu się sadzy wokół szkła.

Zakrywaj świecę po każdym spaleniu, aby zapobiec osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza na powierzchni.

Zawsze miej oko na zapaloną świecę i trzymaj z dala od najmłodszych.

ZESTAW 6 / SREDNI LAVENDA , CASHMIRE KUSH
20 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)