PACHNACY ZESTAW PREZENTOWY -30 / MAŁY 3 x ZAWIESZKA / ZAPACH INDYWIDUALANY / PERSONALIZOWANY

35,00 zł
Brutto

POLSKA MANUFAKTURA ŚWIEC  Emi Atetier , WYPRODUKOWAŁA WOSK ZAPACHOWY Z PRZEZNACZENIEM, DO SZAFY , SZUFLADY, JAKO OZDOBA , A NASTĘPNIE PO UTLENIENIU SIĘ ZAPACHU DO KOMINKA .

Jest to zawieszka nasączona pięknym intensywnym zapachem, który uwalnia się powoli , nada naszym ubraniom , szafom, szufladom , pomieszczeniom przyjemnego zapachu który wybierzemy sami. Zapach zatopiony jest w zdrowym wege wosku . Z naturalnie wykonanych produktów. olejki zapachowe są całkowicie wege , nie testowane są na zwierzętach posiadają certyfikaty . Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw zawiera 3 sztuki  zawieszki do szafy (35 g. każda) Dodatki wykonane z naturalnych wege wosków uzupełnionych obłędnie pachnącymi kompozycjami zapachowymi.

Proponowany zestaw to kompozycja wybrana przez Państwa według dostępnych zapachów poniżej :


Dodatki wykonane z naturalnych wege wosków uzupełnionych obłędnie pachnącymi kompozycjami zapachowymi. Podczas wyboru zapachu można wybrać max 2 kompozycje zapachowe na zestaw , wykonamy je w dowolnej konfiguracji podzielimy zestaw w połowie jeden zapach w połowie drugi.Proszę podać jaki ma być zapach. Produkty wykonywane na zamówienie wykonujemy w 5 dni roboczych , ze względu na konieczność leżakowania świecy. W przypadku wyboru zestawu w dowolnej stworzonej przez nas kombinacji zapachowej zestaw wysyłamy następnego dnia . Gdy nie posiadamy informacji odnośnie zapachu konfigurujemy zestaw samodzielnie.

Zapach w danym zestawie to WYBRANY INDYWIDUALNIE PRZEZ    ...      PONIŻEJ PROPOZYCJE.

Do zestawu można samodzielnie wybierać zapachy bądź zdać się na nas , w przypadku preferencji zapachowych poinformuj  jakiego zapachu ma być zawieszka :

poniżej przedstawiam dostępne możliwości:

ekskluzywne:

Paulo Santo
Opium
Giorgio Armani Si
Cashmere Kush


zapachy kwiatowe i te przypominające nam lato🌞🌴🏄

Lavender
Cashmere Kush
Wineberry
Zanzibar

owocowe:

Mulberry
Wineberry
Orange Spices

zapachy egzotyczne i specjalnie wyselekcjonowane:

Paulo Santo
Coffee Latte☕
White Sandalwood
Frankincese & Myrrh
Zanzibar

Spa i błogi relaks:

White Sandalwood
Lavender
Opium
lemongrass
GREEN TEA
Cashmere Kush
Pine
Sweet Home
Warm Cashmere

Zapachy zimy, rozgrzewające otulające nas i nasze wnętrze miłością i spokojem:

smell of Christmas
Pine
chocolate & Orange
White Christmas
Sweet Home
Backed Apple
Orange Spices
Warm Cashmere


Wszystko co zawiera zestaw stworzone zostało z miłości do natury, doprawiona szczyptą pikanterii, obłędnie pachnie i wprowadza nas w błogi nastrój. Chcielibyście coś oryginalnego, wybierzcie wosk, dodajcie podgrzewacz i świeczkę o ulubionym zapachu i stwórzcie swój zestaw startowy.
Działamy Zero Waste, wypalcie świeczkę, a później uzupełnimy ją z rabatem. Powiedzcie co lubicie, a my doradzimy ci jaki zapach, będzie dla Was najodpowiedniejszy. Chcesz obdarować kogoś bliskiego, nic trudnego, stworzymy niesamowity prezent, naturalny, zdrowy i pięknie pachnący. Niezliczona ilość kombinacji produktowych i zapachowych.


Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)


Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

ZESTAW MINI ZAWIESZKA 3 SZT / ZAPACH INDYWIDUALNY
10 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)