Wysyłka i transport

Nasz sklep internetowy współpracuje z różnymi przewoźnikami, aby zaoferować każdemu z naszych klientów wygodną, preferowaną przez niego formę dostawy. Dodatkowo dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 250 zł obowiązuje darmowa dostawa dla wszystkich sposobów wysyłki.

Wszystkie nasze przesyłki są zabezpieczane przed stłuczeniem i zniszczeniami - w razie jakiegokolwiek uszkodzenia w transporcie dosyłamy naszym klientom brakujące produkty. Gdy została złożona reklamacja wg właściwych zasad u przewoźnika Prosimy jednak aby w momencie zaistnienia zdarzenia zniszczenia przesyłki została ona dokładnie sprawdzona , i spisany została formularz uszkodzenia , odpowiedni dla właściwego kuriera

 

1.Kurier DHL i DPD – 20-30 zł paczki do 30 kg

2. Kurier DHL i DPD - wysyłka za pobraniem (płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki) – 25 - 35 zł paczki do 30 kg.

Większe paczki wyceniane są indywidualnie

Status wszystkich przesyłek DHL i DPD można śledzić odpowiednio na stronie:

Śledzenie przesyłek | DHL | Polska

DPD Polska- przesyłki kurierskie, serwis miejski, krajowy, międzynarodowy

Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.

3.Paczkomat inPost

Dostawa wybranego paczkomatu sieci Inpost. Paczkę należy odebrać w ciągu 48h od umieszczenia jej w paczkomacie , muszą to być niestety małe produkty maxymalnie ( przesyłki do 15 kg ) cena paczki od 17 złoty

Status wszystkich przesyłek Inpost można śledzić na stronie: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek. Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.

Czas wysyłki

W zależności od dostępności towaru i wielkości zamówienia, towar wysyłamy od 24h do 5 dni roboczych  od daty przyjęcia płatności za zamówienieDokładny czas wysyłki, wyliczony idywidualnie dla danego zamówienia, , oraz przesyłany jest w wiadomości z potwierdzeniem zamówienia.

W przypadku zamówienia z odbiorem osobistym, towar będzie gotowy do odbioru w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych w dziale zbytu Ostrów ul. Lubelska 46 Ostrów gm. Celestynów 05-430 po uprzednim umówieniu lub Sulejówek Trakt Brzeski 144 05-070 po potwierdzeniu zamówienia .