PACHNACY ZESTAW PREZENTOWY -6 / smell of christmas,White Sandalwood, wosk / 1 szt.

68,00 zł
Brutto

ŚWIĘTA MAGICZNY CZAS.

CZAS SPOKOJU KTÓREGO NAM TRZEBA I ODPOCZYNKU OD ZGIEŁKU CODZIENNOŚCI. CHCEMY OBDAROWAĆ KOGOŚ BLISKIEGO , NIC TRUDNEGO. WYBIERAJĄC ZESTAW PREZENTOWY DAJEMY TO CO NAJLEPSZE , TO CO ZDROWE I PIĘKNIE PACHNĄCE

Święta tuż tuż poczujesz je ze zdrową świeca o zapachu cytrusów i korzennych przypraw. Zapraszam do wypróbowania ekologicznych świeć zapachowych, wykonanych w zgodzie z naturą.

świece ręcznie wykonane z naturalnych wosków : sojowego, palmowego, rzepakowego.

stworzona z miłością do piękną

tworzymy śliczne świece, eleganckie, proste bez zbędnego kiczu.

świeca Emi Atelier

- Świece wykonana ręcznie w małej manufakturze, wytwórni świec, z wykorzystaniem naturalnych metod tworzenia.

- świece są całkowicie bio

- świece są również wege

- stworzona w nurcie zero waste

po wykorzystaniu produktu możesz go umyć i odesłać udzielimy tobie 15 % rabatu na kolejną wykonana świecę w przesłanym Szkle. Kupuj świadomie, dbaj o to co nas otacza, nie podejmuj złej decyzji dbaj o naturę.

- dbamy o to aby świeca pachniała obłędnie, najnowsze pełne zapachu olejki eteryczne pozyskiwane z naturalnych źródeł

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw prezentowy zawiera:

ŚWIECA ZAPACHOWA O ZAPACHU smell of christmas : 180 ML.

ŚWIECA  ZAPACHOWA  O ZAPACHU  White Sandalwood 220 ML.

WOSK ZAPACHOWY 30 G. o zapachu świątecznym

oferowana świeca o zapachu  smell of christmas

Wyobraź sobie zapach spokoju .  Zapach miłości, zapach przepełniony chęcią radości i odpoczywania. Zapach rozkoszy relaksu i kontaktu z drugim człowiekiem. wskrzesi w nas same pozytywne emocje i doda energii  Musisz go mieć w swoich wnętrzach. NA PIERWSZYM PLANIE CZUJEMY PRZYPRAWY KORZENNE NIEODZOWNIE KOJARZĄCE SIĘ ZE ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA, CHOCIAŻ OSOBIŚCIE UWAŻAM ZE JEST TO ZAPACH CAŁEJ ZIMY I JESIENI. POTEM CZUJEMY JODŁĘ JAK NA SPACERZE PO LESIE I JABŁKO ORAZ MANDARYNKĘ KTÓRA RÓWNIEŻ W WIELU DOMACH OZNACZA ŚWIĘTA.  TAKA JEST WŁAŚNIE TA ŚWIECA PRZEPEŁNIONA WSPOMNIENIAMI

Nuty głowy: bordowe jabłko, mandarynka, cytron

Środek: musujący cynamon, pączek goździków, kremowa gałka muszkatołowa, ziele angielskie

Wytrawne: anyż gwiazdkowaty, wanilia, igła jodłowa

właściwości drzewa sandałowego

To, co z drzewem sandałowym najbardziej się nam kojarzy, to jego niepowtarzalny zapach. Aromat uzyskany z wyciągu z drzewa sandałowego jest bardzo intensywny i jednocześnie niezwykle charakterystyczny, a co ciekawe – roślina nabywa cechy zapachowe dopiero z wiekiem, więc młode drzewo sandałowe nie nadaje się do produkcji olejku eterycznego. Jeśli poznamy ten zapach, nigdy go nie zapomnimy. Ma w sobie jakąś tajemnicę i głębię.

Podczas wąchania uwalnia tyle elementów aromatu, że staje się przez to bardzo intrygujący. Już sam aromat drewna sandałowego jest niezwykły, choć trzeba pamiętać, że im intensywniejszy kolor drewna, tym bardziej wyrazisty aromat. Najbardziej aromatyczne jest drewno czerwone pochodzące z Indii.

Czym pachnie olejek sandałowy?

To bardzo słodki zapach - bogaty, balsamiczny, eteryczny z lekkimi nutami drewna. Jest dość egzotyczny a jego cechą charakterystyczną jest niezwykła

Aromat olejku sandałowego należy do niezwykłych nie tylko ze względu na swoją egzotyczność i intensywność. Zapach drzewa sandałowego ma właściwości uspokajające i relaksacyjne. Poprawia sen i redukuje poziom stresu, mówi się nawet, że potrafi przeciwdziałać depresji. Uważa się również, że nuty sandałowe mogą działać seksualnie pobudzająco.

Ze względu na dobroczynne działanie zapachu na samopoczucie, olejek sandałowy wykorzystuje się nie tylko w kosmetykach, ale i aromaterapii. Zapach wycisza i sprzyja koncentracji, pobudza również umysł. Jest bardzo polecany także przy problemach z bezsennością.

Wszystko co zawiera zestaw stworzone zostało z miłości do natury, doprawiona szczyptą pikanterii, obłędnie pachnie i wprowadza nas w błogi nastrój.
Działamy Zero Waste, wypalcie świeczkę, a później uzupełnimy ją z rabatem. Skontaktujcie się z nami powiedzcie co lubicie, a my doradzimy ci jaki zapach, będzie dla Was najodpowiedniejszy. Chcesz obdarować kogoś bliskiego, nic trudnego wybierz zestaw prezentowy . Prezent będzie , naturalny, zdrowy i pięknie pachnący. Niezliczona ilość kombinacji zapachowych jak i produktowych. Podarunek będzie niesamowity. .
mamy mnóstwo zapachów.

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Dodatki wykonane z naturalnych wege wosków uzupełnionych obłędnie pachnącymi kompozycjami zapachowymi. Podczas wyboru zapachu kierujemy się wskazówkami , oraz gustem klienta. W przypadku zamówienia do wyboru zestawu w dowolnej stworzonej przez nas kombinacji zapachowej zestaw wysyłamy następnego dnia roboczego . Gdy zestaw jest dedykowany , wykonujemy świece tak szybko jak jest to możliwe.

Rekomendowany sposób użytkowania:

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h) co zapobiegnie tunelowaniu się świecy.

Przed każdym odpaleniem świecy, należy przyciąć knot, aby wydłużyć żywotność świecy i zapobiec gromadzeniu się sadzy wokół szkła.

Zakrywaj świecę po każdym spaleniu, aby zapobiec osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza na powierzchni.

W przypadku palenia świec dekoracyjnych z kawałkami szusu, należy bezwzględnie ozdoby wyciągnąć ze świecy podczas palenia jej aby nie dopuścić do niekontrolowanego pożaru.

Zawsze miej oko na zapaloną świecę i trzymaj z dala od najmłodszych.

ZESTAW 6 / średni smell of christmas , White Sandalwood
20 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)