ŚWIECA SOJOWA / Z DODATKAMI / PIĘKNIE OZDOBIONA / WHITE CHRISTMAS

49,90 zł
Brutto

Święta tuż tuż poczujesz je ze zdrową świeca o zapachu WHITE CHRISTMAS. Zapraszam do wypróbowania ekologicznych świeć zapachowych, wykonanych w zgodzie z naturą.

świece ręcznie wykonane z naturalnych wosków : sojowego, palmowego, rzepakowego.

stworzona z miłością do piękną

tworzymy śliczne świece, eleganckie, proste bez zbędnego kiczu.

świeca Emi Atelier ma pojemność 220ml. pali się do 50-55 godzin.

- Świece wykonana ręcznie w małej manufakturze, wytwórni świec, z wykorzystaniem naturalnych metod tworzenia.

- świece są całkowicie bio

- świece są również wege

- stworzona w nurcie zero waste

po wykorzystaniu produktu możesz go umyć i odesłać udzielimy tobie 15 % rabatu na kolejną wykonana świecę w przesłanym Szkle. Kupuj świadomie, dbaj o to co nas otacza, nie podejmuj złej decyzji dbaj o naturę.

- dbamy o to aby świeca pachniała obłędnie, najnowsze pełne zapachu olejki eteryczne pozyskiwane z naturalnych źródeł

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Oferowana świeca ma zapach Zapach WHITE  CHRISTMAS wykonana jest z ekologicznego wosku sojowego.

Sojowa świeca zapachowa - WHITE CRISTMAS.

świeca przykryta jest DREWNIANĄ  która zabezpiecza PRZED UWALNIANIEM ZAPACHU ( WYWIETRZENIEM) ORAZ PRZED ZABRUDZENIEM PRODUKTU.

Głowa: Oud, Tytoń

Serce: Paczuli, Kolendra

Baza: Bergamotka, Drzewo Sandałowe, SOSNA

w świecy wyczuwamy zapach lasu , zapach natury przepełniony niesamowitą czystością i świeżością rześkiego powietrza  występującego w naturze na terenach otwartych. Nie jest to typowy zapach świąt a zimy która się z tym czasem kojarzy. Zapach intensywny i przyjemny.

Zapachy, stworzone specjalnie dla EMI ATELIER , pochodzą z Grasse – mekki świata perfum. Są one komponowane przy użyciu nut zapachowych, które przywrócą najcenniejsze wspomnienia. Zapachy dzieciństwa czy pierwszej miłości są niepowtarzalne, a nasz mózg zapamiętuje je dłużej i dokładniej, niż obrazy i dźwięki.

Posiadają aż 20% nasycenia francuskich perfum, dzięki czemu zapach jest niesamowicie trwały i intensywny – nawet jeśli świeca się nie pali. Produkty powstają w limitowanych edycjach – zgodnie z ideą, że luksusem jest produkt, którego stworzenie wymaga czasu i dbałości o każdy detal.

ŚWIECA ZAWIERA DASZEK DREWNIANY  ORAZ INNE OZDOBY , ŚWIECA BĘDZIE PIĘKNIE ZAPAKOWANA W PAPIEROWY KARTONIK , STANOWIĆ BIDZE SAMODZIELNY PREZENT

Wysokość: 89mm

Średnica: 79mm

Czas palenia: ok. 50 - 55 godz.

Pojemność: +/- 220 ml.

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień 07.2019 (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.
  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Proszę pamiętać aby nigdy nie zostawiać świecy bez opieki!!!!

SZKLANKA 220 WHITE CHRISTMAS / Z DODATKAMI
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)