ŚWIECA ZAPACHOWA CASHMIRE KUSH / SUSZ / KWADRAT / 1300 ML. / 1 SZTUKA

139,00 zł
Brutto

Do zalewu świec wykorzystujemy ekologiczny, naturalny wosk palmowy I sojowy, wzbogacony o kompozycje zapachowe przypominające perfumy renomowanych firm , bądź zniewalające kompozycje zapachowe olejków . Świeca wyposażona została w bawełniany knot, zapewniający równomierne wypalanie oraz delikatne iskrzenie podczas palenia. Nasze wyjątkowe świece zapachowe zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​Twojego domu. Wykonane zostały na bazie najwyższej jakości naturalnego wosku i luksusowych esencji o zapachu wybranych perfum. Zapewnij sobie przyjemne doznania oraz estetyczną dekorację dzięki estetycznie wykonanym świecom w minimalistycznej, szklanej oprawie z ekologiczną etykietą . Wszystko wykonane w nurcie zero waste . Po wypaleniu świecy i dostarczeniu pustego szkła napełnimy je ponownie , nie wyrzucaj - wykorzystaj. Każda świeca zawiera naturalny knot, dzięki czemu świeca spala się stopniowo i równomiernie, co zapobiega tworzeniu się tzw. lejka. Pamiętać trzeba też aby świeca palona była do momentu rozpuszczenia całej warstwy wosku wtedy dopiero możemy ją zgasić, co zapobiega tunelowaniu świecy.

Ilość
W MAGAZYNIE

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Gigantyczna świeca zapachowa perfumowana - typ zapachu: cashmiere kush

Ekologiczny wosk ( dzięki temu świeca pali się znacznie dłużej niż świece z parafiny i przede wszystkim nie jest szkodliwa dla środowiska ) oraz bawełniany  knot  ( nadający elegancji i charakteru !

Wysokość: 12,5 cm

Średnica: 13 cm

Czas palenia: min. 140 godz.

Waga wosku: +/- 1300 g 

Zapach: to typowo otulający zapach w którym na pierwszy plan wybija wanilia, zmysłowe piżmo. czujemy goździki oraz nutę cynamonu.  Nie jest to zapach natarczywy, ani ostry jest delikatny kremowy. Jest to spokojna i stonowana kompozycja zapachowa która pozwoli nam choć na chwilę zapomnieć o  chandrze

Nuty głowy:włoska bergamotka, limonka kaffir, goździk kruszony

Środek: liść cynamonu, złota agawa, liście fiołka, akord konopny

Wytrawne: kaszmirowe drzewo, wanilia, zmysłowe piżmo

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte do wytworzenia świec:

Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie). Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień 07.2019 (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie. DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt. Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6) Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami , Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis. Proszę pamiętać aby nigdy nie zostawiać świecy bez opieki !!!!

WSZELKIE OZDOBY STANOWIĄ DEKORACYJNY DODATEK ŁATWOPALNY. PRZY ZAPALENIU ŚWIECY PROSIMY O USUNIĘCIE ICH ABY NIE DOSZŁO DO KONTROLOWANEGO POŻARU. NALEŻY STOSOWAĆ SIĘ DO ZASAD BEZPIECZEŃSTWA.

ŚWIECA CASHMIRE KUSH 1300 ML
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)